Obedy

Obedy v ŠARIŠ PARKu sa podávajú v tradičných hodinách od 10.30 do 15.00 hod.
V dennom menu bežne nájdete aj 8 až 10 hotových polievok a 25 až 30 hotových jedál. Denné menu možno v ŠARIŠ PARKu kúpiť už za 3,90 Eur (v cene je polievka a hlavné jedlo).
Obľúbené sú domáce polievky – Hubová máčanka, Rajcupa-ovarová polievka či Zemiaková kyslá. Ponuka polievok sa denne strieda.
V dennom menu nájdete tradičné domáce jedlá, napr. Rezance s tvarohom alebo Koložvársku kapustu. Rýchlo vypredané sú aj mäsové špeciality a jedlá z vnútorností – Bravčové srdce na slanine, pečené mäská – Bravčové rebrá pečené alebo rôzne guľáš ako napr. Baraní kotlíkový guľáš, ktorý je v stálej dennej ponuke.
ŠARIŠ PARK je jedinečný aj vďaka ponuke jedál z kačacieho mäsa. Kačacie stehno pečené, plnené s červenou kapustou a lokšami, ktoré nájdete aj na dennom menu!
Okrem mäsitých jedál ŠARIŠ PARK vedie v ponuke múčnych jedál. Denne sa v menu objavujú Domáce tatarčané pirohy plnené bryndzou s maslom a cibuľkou.
Obedové menu je u nás mimoriadne populárne a naše zariadenie je v tomto čase navštevované stálymi klientmi z blízkeho okolia i náhodnými cestujúcimi. Našim hosťom vieme okrem chutného jedla z domácich surovín a za rozumné ceny, zabezpečiť aj rýchlu a ústretovú obsluhu a priestranné parkovisko.
Obedové menu ponúkame i počas víkendov!

Stravovanie
salaš
reštaurácia
koliba
vínna pivnica
terasa
party stan
salóniky
sypanec
múčna výroba
mäsová výroba
Ubytovanie
penzión
drevenice
ohrada pre zvieratá a jazdiareň
detské ihrisko
Relax
wellness - saunový svet
bazén s atrakciami
masáže
tenisový kurt
Pre firmy
reštaurácia
koliba
vínna pivnica
party stan
salóniky
školiaca miestnosť
humno
amfiteáter
Pre rodiny
reštaurácia
koliba
vínna pivnica
party stan
salóniky
humno
detské ihrisko
Copyright © 2009-2017 ŠARIŠ PARK | Investor MART – SK, s.r.o. | Webdesign a redakčný systém dodáva MANETI

ŠARIŠ PARK, Železničná 1900, 082 21 Veľký Šariš | recepcia@sarispark.sk | +421 51 747 04 22